Facebook.com

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

Laipaspa.lv

LAIPA SPA DĀVANU KARTE

Laipa SPA dāvanu karte ir lielisks veids, kā iepriecināt savus tuvos un mīļos,draugus un kolēģus,darbiniekus vai partnerus.
Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši
Lai iegādātos dāvanu karti, lūgums pirms tam saskaņot laiku piezvanot 29 782 124
Norēķināšanās skaidrā naudā

MŪSU DĀVANU KARTES VAR IEGĀDĀTIES:
***elektroniska veida(aizpildot majas lapa pieteikuma formu)
***mūsu salonā
***Brocēnos...Ražojums Bodnīca...Lielcieceres iela 11a
***Saldū...Aromata Māksla Garšvielās...Kuldīgas iela1

***Mārupē...Blīdenes stādu centrs...Braslas 20
 

  

        JŪLIJS / AUGUSTS LaipaSPA​

brīvdiena,miers,dzīvesprieks...

SMARŽU VALSTĪBĀ

Rituāla norise:

                      *ķermeņa pīlings ar lavandas,piparmētras vai liepziedu masāžas pīlingu 10min
                      *arommasāža ar lavandas,piparmētras vai liepziedu masāžas masku 60min

LAVANDA-lavandai  piemīt antiseptiskas īpašības, kas ļauj dziedēt apdegumus, rētas un brūces, izsitumus un ekzēmas – tāpēc ieteicama jutīgas, problemātiskas un bojātas ādas kopšanas procedūrām. Tāpēc procedūra būs izteikti nomierinoša, depresiju un trauksmi mazinoša, veicinās liekā šķidruma izvadīšanuno organisma, tādējādi mazinot ķermeņa aprises un rūpējoties par celulīta mazināšanu.Lavanda mazinās muskuļu sāpes un atslābinās stresa savilktās muskuļu grupas, mazinot spriedzi un sāpes.

PIPARMĒTRA-piparmētru procedūra iedarbojas uz cilvēka organismu garīgi līdzsvarojoši un enerģētiski stiprinoši, mazina sāpes, veicina ādas atjaunošanās procesu. Procedūra aktīvi iesaistās ādas jaunības un elasticitātes paaugstināšanas procesā un ilgstoši mitrina ādu. Veldzējoša un stiprinoša procedūra.

LIEPZIEDI-satraukumu, stresu, sāpju un saaukstēšanās risku mazinošas sajūtas, kas aktivizē asinsriti un paaugstina imunitāti. Liepziediem  piemīt iespējami nesavienojamas īpašības: satraukto prātu mierinošas spējas, bet pārguruma un garīga izsīkuma gadījumos – tā būs uzmundrinoši stiprinoša.Mazinās ādas apsārtumus,rūpēsies par savainojumiem un iekaisumiem, kā arī stiprinās kapilāru tīklojumu uz ādas un mazinās vasaras raibumus. Procedūras sajūtas būs ādu tonizējošas, nomierinošas, ādu atjaunojošas un grumbiņas mazinošas.

EUR 25


AUGUSTS
tikko svaigi pļauta zāle...

ZIEDU PĻAVA...
-PĒDU LUTINĀŠANAI-pelde jūras sāls un pļavu ziedu vanniņā,skrubis un pēdu ietīšana mitrinošā maskā.
- MASĀŽA/PĪLINGS VISAM ĶERMENIM- ar masku-pīlingu, kurā iekļauti nelieli zaļas zāles gabaliņi, kas raisīs izteikti pietuvinātas pļavas
sajūtu. Dabas aromātu kopums ir papildināts ar ādu kopjošiem, mitrinošiem komponentiem,kas lieliski rūpēsies par ādas jaunību un veselību.
Vasaras un brīvdienu sajūtas procedūra-pilnīgai relaksācijai un dzīvespriekam, kas pilnībā ļaus smelties dabas spēku un sajūtās atrasties ziedošā zāļu pļavā 80min

EUR 24