Facebook.com

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

Laipaspa.lv

LAIPA SPA DĀVANU KARTE

Laipa SPA dāvanu karte ir lielisks veids, kā iepriecināt savus tuvos un mīļos,draugus un kolēģus,darbiniekus vai partnerus.
Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši
Lai iegādātos dāvanu karti, lūgums pirms tam saskaņot laiku piezvanot 29 782 124
Norēķināšanās skaidrā naudā

MŪSU DĀVANU KARTES VAR IEGĀDĀTIES:
***elektroniska veida(aizpildot majas lapa pieteikuma formu)
***mūsu salonā
***Brocēnos...Ražojums Bodnīca...Lielcieceres iela 11a
***Saldū...Aromata Māksla Garšvielās...Kuldīgas iela1

***Mārupē...Blīdenes stādu centrs...Braslas 20
 

DECEMBRIS LaipaSPA
daba,enerģija,spēks...
KARSTO AKMEŅU MASĀŽA
Masāža, izmantojot vulkāniskos bazalta akmeņus, iedarbojas labvēlīgi uz visu organismu kopumā: harmonizē psihoemocionālo stāvokli, atvieglo muskuļu sāpes, noņem stresu, normalizē miegu, uzlabo limfodrenāžu, asinsriti un audu vielmaiņu, atjauno ādas tonusu, elastīgumu un ūdens līdzsvaru ādā. 80min
EUR 28

+371 297 82 124

DZIEDINOŠAIS BALTIJAS DZINTARS


Rituāla norise:
Pēdu izkarsēšana citrusaugļu/sāls/sinepju ūdenī
Pēdu ieziešana ar MĀRĪTES ZĀLĪTES ziedi IMUNITĀTEI
Muguras,kāju,krūšukurvja un roku masāža ar DZINTARA DISKIEM
Muguras,kāju,krūšukurvja un roku iekrēmošana ar ZELTA LOSJONU 
DZINTARTĒJAS baudīšana atpūtas istabā
EUR 29

DZINTARA DISKI-dzintars ir saules akmens, kas savu daudzu miljonu gadu dzīves gājumā ir uzkrājis gan saules enerģiju, gan Baltijas reģiona enerģētiku, gan konkrēta koka dzīvības spēku.
Dzintara disks ir izgatavots no smalcināta Baltijas dzintara to saspiežot nelielā temperatūrā un nepievienojot saistvielas. Dzintars ir dielektriķis, tas nevada elektrību, taču berzes ietekmē akumulē elektronus un nelielu statisko elektrisko lādiņu.
Berzējot ādu ar dzintara disku (berze un dzintara sildīšana) norisinās brīvo elektronu un jonu apmaiņa starp ķermeni un dzintaru. Dzintara masāža stimulē bioloģiski aktīvos punktus uz ķermeņa meridiāniem, tādejādi aktivizējot enerģijas plūsmas, vielmaiņu, audu atjaunošanos, imunitātes stiprināšanos, ķermeņa adaptācijas uzlabošanos.
ZELTA LOSJONS-sastāvā ir arī iekaisumus remdējoši un dziedējoši komponenti.Rezultātā ar zelta mirdzumu klāta, kopta, dziļi mitrināta  āda.
MĀRĪTES ZĀLĪTES ziede Nr.2- piemīt antibakteriāla pretvīrusu, pretiekaisuma un imūnsistēmu stimulējoša iedarbība. Piemērota organisma aizsargspēju aktivizēšanai, īpaši gripas, saaukstēšanās, angīnas, dažādu herpes vīrusu izraisītu slimību ārstēšanā un novēršanai.
 

SEJAS MASĀŽA ,,GUA-ŠA,,

GUAŠA masāža ir sena masāžas prakse, kas tradicionāli nāk no ķīniešu medicīnas. Nosaukums tulkojumā nozīmē “saskrāpēt visu slikto” ,, gua „ ieskrāpēt, ,, sha ,, – slikti. Masāža tiek veikta ar īpašām dažādu formu plāksnēm, kas izgatavotas no akmeņiem. Iedarbības rezultāts ir līdzīgs akupunktūrai – ir ietekme uz sejas refleksu punktiem gar meridiāniem, bet bez iespiešanas audos. Pateicoties spēcīgam impulsam, uzlabojas visi vielmaiņas procesi ādā, tiek uzsākti atjaunošanās procesi un tiek sasniegts lielisks limfodrenāžas efekts.

Masāža palīdz samazināt sejas pietūkumu, tumšos lokus zem acīm un atjaunot veselīgu ādas izskatu. Tehnika maigi ietekmē sejas un kakla muskuļus, ļaujot tiem vienlaikus atpūsties un nostiprināties. Izmantojot šo paņēmienu, jūs varat saglabāt sejas ādas toni, sasniegt liftinga efektu un dabiskā veidā samazināt grumbu parādīšanos. Uz sejas ir bioloģiski aktīvi punkti, kas ir atbildīgi par iekšējo orgānu un sistēmu darbu, iedarbojoties uz šīm zonām, Guasha ļauj ietekmēt ne tikai ādu, bet arī vispārējo ķermeņa stāvokli.

Masāžas tehnikas mērķis ir palielināt antioksidantu ražošanu, aktivizēt ādas aizsargājošos spēkus un izvadīt toksīnus, kas novērš šķēršļus enerģijas plūsmas ceļā, un ķermenis patstāvīgi tiek galā ar problēmu. Guasha tehnika ir ieteicama garastāvokļa paaugstināšanai un garīgo spēju uzlabošanai, neirozes un depresijas ārstēšanai un bezmiega novēršanai.
EUR 35