Facebook.com

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

Laipaspa.lv

LAIPA SPA DĀVANU KARTE

Laipa SPA dāvanu karte ir lielisks veids, kā iepriecināt savus tuvos un mīļos,draugus un kolēģus,darbiniekus vai partnerus.
Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši
Lai iegādātos dāvanu karti, lūgums pirms tam saskaņot laiku piezvanot 29 782 124
Norēķināšanās skaidrā naudā

MŪSU DĀVANU KARTES VAR IEGĀDĀTIES:
***mūsu salonā
***Brocēnos...Ražojums Bodnīca...Lielcieceres iela 11a
***Saldū...Aromata Māksla Garšvielās...Kuldīgas iela 1 
***Mārupē...Blīdenes stādu centrs...Braslas 20

VASARAS  ĪPAŠI VILINOŠAIS PIEDĀVĀJUMS LaipaSPA...
LABSAJŪTU VASARA...

***lavandas pīlings visam ķermenim
***visa ķermeņa masāža ar jūsu izvēlēto eļļu - pieneņu,pīlādžu vai bērzu pumpuru eļļu
SPA rituāla garums 80min.
EUR 24


LAVANDAS PĪLINGS-lavandai piemīt antiseptiskas īpašības, kas palīdz dziedēt apdegumus, rētas un brūces,
izsitumus un ekzēmas , tāpēc ieteicama jutīgas, problemātiskas un bojātas ādas kopšanas procedūrām. Rezultāts- mitrināta, gluda un vesela āda.

PIENEŅU EĻĻA-pienenes ne tikai padara dzīvi skaistāku un uzlabo mūsu garastāvokli, bet arī spēj ārstēt vairākas slimības. Pētījumi rāda, ka pienenēm piemīt ārstnieciskas īpašības - tām piemīt organisma skalošanas un liekā šķidruma izvadīšanas funkcija.Rezultāts- vitamīnu enerģijas piesātināta, dziļi mitrināta, gluda, atjaunota āda.
BĒRZU PUMPURU EĻĻA-maigums, vieglums, cēlums, pieticība, milzīga aktivitāte un iniciatīva — to mēs varam gūt no bērza. Augstais C vitamīna saturs veicina efektīvu tauku sadedzināšanu organismā.Rezultāts-dziļi mitrināta, gluda, atjaunota āda.
PĪLĀDŽU EĻĻA- ar vasaras saules, enerģijas un prieku piepildītākā oga pīlādzis ir īsts enerģijas un vitamīnu piepildījums. Mazinās iekaisumus un negludumus uz ādas, stimulēs liekā šķirduma izvadi no organisma un mazinās tūsku. Rezultāts-bronzas mirdzuma apmirdzēta un veldzēta āda.

AUGUSTS LaipaSPA
MIERS, LĪDZSVARS, SILTUMS un BRĪVDIENAS...
LAVANDAS SPA RITUĀLS MIERAM UN HARMONIJAI

***:kāju vanniņa lavandas ziedos+skrubis pēdiņām
***lavandas pīlings ķermenim
***ķermeņa arommasāža ar lavandas sviestu 
***nesteidzīga tējas baudīšana atpūtas istabā
rituāla garums 80min
EUR 25

LAVANDA-auga eļļas sastāvdaļas palīdz pret satraukumu, bezmiegu, krampjiem, pret sirds un asinsvadu slimībām un gremošanas traucējumiem. Palīdz līdzsvarot ķermeni un dvēseli pēc satraukuma pilnas dienas. Cilvēki, kam vakarā ir grūti aizmigt, var izmantot lavandas līdzekļus mazgāšanās laikā vai iemasēt ādā Lavandas nomierinošo ķermeņa eļļu un pēc tam izbaudīt saldu miegu.
Rezultāts pēc rituāla-mitrināta, gluda un vesela āda.

JAUNUMI LaipaSPA

SPECIĀLI VĪRIEŠIEM IZSTRĀDĀTA PROCEDŪRA,KAS BALSTĪTA UZ DZIĻU RELAKSĀCIJU UN SPĒKU ATJAUNOŠANU

​ATJAUNOJOŠS RITUĀLS KUNGIEM!

***hidrovanna ar jūras sāli
***sarkanvīna pīlings mugurai
***ķermeņa masāža ar sarkanvīna eļļu
***karsto akmeņu masāža
***galvas masāža 
***atgriešanās šeit un tagad,ar tējas baudīšanu atpūtas istabā
Rituāla garums 120min
EUR 49

HIDROVANNA-iedarbojas nomierinoši, normalizē arteriālo asinsspiedienu, veicina asinsriti, locītavu kustīgumu, noņem muskuļu sasprindzinājumu, mazina sāpes, stabilizē nervu sistēmu un atvieglo elpošanu. Masāžas iedarbībā paātrinās asinsrite, caur porām asinīs nonāk daudz skābekļa, kas audos un šūnās paātrina vielmaiņu un uztur dabīgo organisma funkcionēšanu. Tas savukārt veicina organisma attīrīšanu. 
SARKANVĪNA EĻĻA un PĪLINGS-sarkanvīna pīlings atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām, aizkavējot tās novecošanās procesus un bagātinot ādu ar tai nepieciešamajām minerālvielām. Ķermeņa masāža ar sarkanvīna eļļu padara ādu tvirtāku, nodrošinot aktīvu šūnu aizsardzību un veicinot ilgstošu ādas atjaunošanos. 
KARSTO AKMEŅU MASĀŽA-masāža, izmantojot vulkāniskos bazalta akmeņus, iedarbojas labvēlīgi uz visu organismu kopumā: harmonizē psihoemocionālo stāvokli, atvieglo muskuļu sāpes, noņem stresu, normalizē miegu, uzlabo limfodrenāžu, asinsriti un audu vielmaiņu, atjauno ādas tonusu, elastīgumu un ūdens līdzsvaru ādā.