Facebook.com

ĶERMEŅA SPA PROCEDŪRAS

ĶERMEŅA SPA PROCEDŪRAS
Laipaspa.lv

AĻĢU SPA-figūras tvirtumam

Aļģes baro un mitrina ādu,mazina grumbas un un celulītu.(izsildīšanās tvaika pirtī,ķermeņa pīlings,masāža ķermenim,aļģu aplikācija problēmzonām,pēdu un galvas masāža) 150min.
EUR 60,- cena diviem EUR 90,-
 

MEDUS SPA-maigai ādai

Āda kļūs vingrāka,tonis izlīdzinās un uzlabojas imunitāte.(izsildīšanās tvaika pirtī,ķermeņa pīlings,masāža,ietīšanas procedūra medū,pēdu un galvas masāža) 150min. 
EUR 50,- cena diviem EUR 75,- 
 

DŪŅU SPA-lai attīrītos

Dūņas attīra ādu,izvelk toksīnus un mazina alerģijas.(izsildīšanās tvaika pirtī,ķermeņa pīlings,masāža,ietīšanas procedūra dūņās,pēdu un galvas masāža) 150min.
EUR 60,- cena diviem EUR 90,- 
 

ŠOKOLĀDES SPA-ādas tonusam

Labs līdzeklis pret stresu un hronisku nogurumu.(izsildīšanās tvaika pirtī,ķermeņa pīlings,masāža,ietīšanas procedūra šokolādē,pēdu un galvas masāža) 150min.
EUR 50,- cena diviem EUR 75,-

 
Ietīšanas procedūras palīdz vērtīgajām vielām dziļāk iesūkties. Paplašina asinsvadus,tādēļ uzlabojas asinsrite un limfas attece,paātrinās vielmaiņa. Lai jums laba veselība!
 

SPA PROCEDŪRA TVIRTAM VĒDERAM UN AUGŠSTILBIEM

Procedūra tiek veikta ar GMT BEAUTY profesionālu kosmētiku. Norise:pīlings,kafijas gēla maska vēderam-liekā apjoma samazināšanai un formu koriģēšanai,drenējoša masāža augšstilbiem. 50 min
EUR 24 
 

SPA PROCEDŪRA MIERS MUGURAI

Procedūra tiek veikta ar GMT BEAUTY profesionālu kosmētiku. Norise:kafijas pīlings,šokolādes maska(mugurai),kāju masāža (kamēr iedarbojas maska mugurai),antistresa masāža mugurai. 60min
EUR 25 
 

DRAUDZENES DŪŅĀS

Vēlies piedzīvojumus LaipaSPA.
Nāc un izbaudi ELIĒR dūņu procedūru ķermenim.
Tev būs pašam jāskrubējas un pašam arī jāietinās dūņu maskā.
ELIĒR dūņas ir spēcīgs atjaunonošs produkts,aizkavē novecošanās procesus,palīdz aktivizēt vielmaiņu un nostiprina imūnsistēmu.


Rituāla norise-kāju pelde dziedniecisko dūņu vannītē,tvaika pirts ar kaltētu dūņu skrubi ķermenim,augsti organisko dūņu maska visam ķermenim,nesteidzīga tējas baudīšana atpūtas istabā ar veselīgiem našķiem
90min.
EUR 49 (cena divām draudzenēm)
 

ATMODINI ĶERMENI AR ELIĒR

Rituāla norise:
-ķermeņa izsildīšana kadiķu/jūras sāls hidrovannā 20min
-muguras ekspress masāža
-visa ķermeņa ietīšana augsti organisko dūņu maskā
-pēdu un galvas masāža. 75min

Šī procedūra aktivizēs vielmaiņas procesus,nostiprinās imūnsistēmu,kā arī palīdzēs izvadīt toksiskās vielas no organisma. Ķermeņa ādai uzlabosies asinscirkulācija,kas palīdzēs sašķelt celulīta uzkrājumus un samazinās nelīdzenumus uz ādas virsmas.

EUR 34